Obývací stěna WADA northland / dub sonoma trufla

 
 
9 484 Kč
 
 
 
Unikátní číslo produktu 179900
Váha 185 kg
Záruka 24 měsíců
Barva bílá
 
 

Obývací stěna Wada je velmi moderní, designově povedená řada nábytku, hodící se především do obývacích prostor. Nejzajímavějším detailem celé řady jsou pak úchyty, které mají zebrovaný vzor. Je zde dostatek úložných prostor. Do prosklené části lze objednat LED a RGB osvětlení. Rozměry (ŠxVxH): Vysoká skříň (60x202x42cm), RTV stolek (120x50x52cm) a nízká skříňka (100x130x42cm). Dodávano v demontu.

 
U objednávek je vyžadována záloha ve výši 20% z ceny objednávky (u zboží skladem je záloha 10%). Zálohu je potřeba uhrait převodem na účet. 
Dotazy zákazníků  Napsat dotaz
Jakub říká:
Dobry den. Ja prosim mizne zaslat detailnejsi foto barvy cele sestavy? Obavam se, ze tyhle fotografie dost zkresluji. Jiny material pod timto nazvem vypada naprosto jinak. Moc dekuji. J.


2

Kateřina Dušková říká:
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jaká je cenová kalkulace LED osvětlení do obývací stěny WADA northland? A dále, zda máte ještě nějaké detailnější obrázky této stěny,zda je spíše celkově do hněda nebo do šedé barvy, takto z vyobrazení ta barva materiálu není úplně patrná. Uvítala bych detailnější foto materiálu skříněk i úchytu. Děkuji. Dušková


-1

 

Máte dotaz? napište nám: